Menu
Home / O nas
O firmie

Historia Farmak International w Polsce rozpoczęła się w 2015 roku, kiedy to firma Nordfarm z Łodzi, specjalizująca się w lekach bez recepty i suplementach diety, stała się częścią Grupy Farmak.

Od tego czasu rozpoczęły się prace nad rozwojem portfolio firmy, poszerzeniem asortymentu o leki na receptę.

Pod kierownictwem Farmak International kurs Nordfarmu był kontynuowany w kierunku bezkompromisowej jakości produktów i nowych, nowoczesnych praktyk biznesowych.

Obecnie Grupa Farmak obejmuje główne biuro w Szwajcarii, zakłady produkcyjne na Ukrainie specjalizujące się zarówno w gotowych produktach, jak i aktywnych składnikach farmaceutycznych, które stanowią podstawową działalność Farmak. Ponadto istnieje 10 biur handlowych w Europie, Azji Środkowej, Azji Południowo-Wschodniej i na Bliskim Wschodzie.

W 2022 roku rozpoczęła się budowa fabryki w Barcelonie w Hiszpanii, której otwarcie zaplanowano na 2024 rok.

W 2023 r. do Farmak International dołączyły dwie spółki z Czech i Słowacji.

Obecnie Farmak eksportuje swoje produkty lecznicze do ponad 50 krajów na całym świecie.

03.01.2024 spółka Nordfarm Sp. z o.o. została połączona z Farmak International Sp. z o.o. wobec czego wszelkie zobowiązania pozostają obecnie po stronie Farmak International przy zachowaniu pełnej ciągłości organizacyjnej i prawnej.

międzynarodowych nazw niezastrzeżonych
300+
międzynarodowych nazw niezastrzeżonych
zarejestrowanych MAs
1000+
zarejestrowanych MAs
przygotowanych produktów
70+
przygotowanych produktów
nowej dokumentacji rocznie
10+
nowej dokumentacji rocznie
Jakość produkcji
Przestrzeganie najwyższych standardów i wymogów zarówno w zakresie wytwarzania oraz dostarczania produktów leczniczych, jak i w obszarze strategii zarządzania kapitałem pracowniczym, która uwzględnia warunki rozwoju poszczególnych pracowników oraz zespołu jako całości.