Menu
Home / Aktualności / Farmak zaprezentował swoje produkty lecznicze na największej na świecie konferencji radiologicznej w USA
03.01.2024
Farmak zaprezentował swoje produkty lecznicze na największej na świecie konferencji radiologicznej w USA

Farmak, wiodący ukraiński producent produktów leczniczych, dołączył do największej na świecie konferencji Radiological Society of North America (RSNA), która odbyła się w dniach 26-30 listopada w Chicago.

Farmak zaprezentował swoje produkty lecznicze na największej na świecie konferencji radiologicznej w USA

Radiological Society of North America jest organizacją non-profit, która zrzesza profesjonalistów z całego spektrum specjalności radiologicznych ze 150 krajów. Coroczna konferencja tego towarzystwa skupia radiologów, naukowców, inżynierów, przedstawicieli firm farmaceutycznych itp.

Uczestnicy RSNA prezentują nowe technologie w dziedzinie radiodiagnostyki, wyniki badań i innowacje w zakresie wykorzystania obrazów medycznych do diagnostyki i leczenia. Podczas konferencji omawiane są również zagadnienia związane ze standardami, protokołami i najlepszymi praktykami w dziedzinie radiologii.

Farmak, jako uczestnik konferencji, zaprezentował odwiedzającym własne produkty lecznicze stosowane w rezonansie magnetycznym i rentgenowskiej terapii kontrastowej. Leki te służą do badania narządów i układów organizmu podczas rezonansu magnetycznego, rentgenodiagnostyki i innych metod diagnozowania chorób.

W zaktualizowanej strategii Farmak 2.0 spółka zadeklarowała główne priorytety i cele strategiczne do 2028 r., w tym wejście ze środkami kontrastowymi na rynek amerykański. Dlatego udział w RSNA 2023 jest doskonałą okazją do zaprezentowania produktów leczniczych Farmak społeczności profesjonalistów z całego świata.

Inne aktualności Zobacz więcej aktualności